چشم انداز

ارائه خدمات بازرسی و مهندسی کیفیت به تمامی صنایع در کلیه کشورهای جهان

ماموریت

شرکت پیشگامان ایده های نوین با استفاده از نیروهای انسانی مجرب، متعهد و توانمند به منظور یاری به سازمان های تولیدی و خدماتی جهت افزایش بهره وری و ارتقاء سطح کیفی محصولات و خدمات آنان، با ارائه خدماتی همچون مهندسی کیفیت، آموزشهای کاربردی و بازرسی در بازارهای داخلی و بین المللی در سال 1382 تأسیس شد.

مدیریت مجموعه رمز بقا، رشد و سودآوری خود را در ارائه خدمات با کیفیت و هزینه مناسب و نیز تحویل به موقع پروژه ها، به روز آوری سطح علمی منابع انسانی از طریق آموزشهای مستمر ودر نهایت کسب رضایت و اعتماد مشتریان دانسته و با استقرار سیستمهای مدیریتی نوین از جمله سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد بین المللی ISO 9001، سیستم ارزیابی انطباق – الزامات برای سازمان های ممیز و گواهی دهنده سیستم مدیریت کیفیت برمبنای استاندارد بین المللی ISO 17021، سیستم الزامات عمومی برای عملیات شرکتهای بازرسی فنی بر مبنای استاندارد ISO 17020 و نیز طراحی فعالیتهای پژوهشی و تحقیقاتی در بدنه سازمان این اهداف را تحقق می بخشد.

درباره ما

شرکت پیشگامان ایده های نوین از  سال 1382 و با توجه به  تجربه قبلی موسسین شرکت فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات مشاوره انواع سیستمهای کیفیتی و مدیریتی برای سازمانها و صنایع آغاز کرد.

این شرکت پس از مدتی با تشکیل و ایجاد زیر ساختهای لازم اقدام به ورود به حوزه بازرسی فنی نمود و با توجه به زمینه کاری تیم متخصص موفق به ایجاد شاخه بازرسی فنی در صنایع نفت و گاز وپتروشیمی، صنایع فلزی و معدنی، خودرو و تأسیسات و نیروگاه ها شد. کلیه فرآیندهای کاری شرکت در این حوزه ها به صورت مدون و استاندارد و منطبق با استاندارد ایزو 17020 پیاده سازی و مستقر گردید و در این راستا شرکت موفق شد که تائیدیه های لازم را از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران اخذ نماید.

خدمات بخش صدور گواهینامه های سیستم کیفیت شرکت از سال 1384 با گرفتن نمایندگی شرکت AENOR  اسپانیا در خاورمیانه آغاز گردید.AENOR  معتبرترین نام در اسپانیا و کلیه کشورهای امریکای مرکزی و جنوبی و جنوب اروپا در حوزه ثبت و صدور گواهینامه های کیفیت، استانـدارد سـازی و بازرسی می باشد. همچنین این شرکت با استقرار سیستم ISO 17021 کلیه فعالیت های بخش صدور گواهینامه خود را پایش، کنترل و صحه گذاری نموده و در حال حاضر در زمره شرکت های گواهی دهنده ایرانی نیز قرار گرفته است.