معرفی شرکت

شرکت پیشگامان ایده‌های نوین از سال 1382 و با توجه به تجربه قبلی موسسین شرکت فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات آموزش کاربردی و مشاوره فنی در حوزه‌های مختلف از جمله سیستم‌های کیفیتی و مدیریتی برای سازمان‌ها و صنایع آغاز کرد.

این شرکت پس از مدتی با تشکیل و ایجاد زیر‌ساخت‌های لازم اقدام به ورود به حوزه بازرسی فنی نمود و با توجه به زمینه کاری تیم متخصص موفق به ایجاد شاخه بازرسی فنی در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع فلزی و معدنی، خودرو و تأسیسات و نیروگاه‌ها شد. کلیه فرآیندهای کاری شرکت در این حوزه‌ها به‌صورت مدون و استاندارد و منطبق با استاندارد ایزو 17020 پیاده‌سازی و مستقر گردید و در این راستا شرکت موفق به اخذ تائیدیه‌های لازم از جمله گواهی تایید صلاحیت از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران شد.

خدمات بخش صدور گواهینامه‌های سیستم کیفیت شرکت از سال 1384 با گرفتن نمایندگی شرکت AENOR اسپانیا در خاورمیانه آغاز گردید.AENOR  معتبرترین نام در اسپانیا و کلیه کشورهای امریکای مرکزی و جنوبی و جنوب اروپا در حوزه ثبت و صدور گواهینامه‌های کیفیت، استاندارد سازی و بازرسی می باشد. از سوی دیگر شرکت پیشگامان ایده‌های نوین با علامت تجاری PIN Co. اقدام به پیاده سازی استاندارد ایزو 17021 نموده است تا به‌عنوان یک مرجع صدور گواهی ایرانی تحت اعتبار مرکز ملی تائید صلاحیت ایران NACI فعالیت نماید.

شرکت پیشگامان ایده‌های نوین (PIN Co.) با مشخص نمودن افق دید خود در خط مشی و اهداف نظام نامه شرکت به غیر از منافع مالی، سعی در ارائه خدمات با کیفیت بالا و هزینه مناسب و همچنین به‌روزآوری سطح علمی منابع انسانی و مدیریت و نیز تحویل به‌موقع پروژه‌ها و در نهایت کسب رضایت و اعتماد مشتریان را دارد. در این راستا فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی در بدنه سازمان به عنوان ابزاری برای رسیدن به این اهداف طراحی و ایجاد شده است که از آن جمله می توان به عضویت در هیئت مدیره انجمن کیفیت ایران و عضویت مدیریت عامل شرکت آقای دکتر امیرعباس شجاعی (عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب تهران) در انجمن علمی مهندسین صنایع ایران اشاره نمود.

این شرکت برای توسعه فعالیت‌های برون مرزی خود اقدام به ثبت شرکت در خارج از مرزهای ایران نموده است که از آن جمله می‌توان به Pin Co. Armenia در ایروان، Pin Co. Bulgaria در صوفیه و Pin Co. Portugal در شهر پورتو اشاره نمود. همچنین شبکه ACITER و شرکت بازرسی فنی ISIO از شرکت‌های همکار در شبکه بازرسی پیشگامان ایده‌های نوین می باشند.